Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

30.9.2020 19:00

Europa In Musica: Note d’archi dall’Europa, tradizione e cambiamento

Zahajovací koncert druhého ročníku projektu „Europa In Musica: la stagione musicale del cluster EUNIC Roma“ v konzervatoři Santa Cecilia v Římě

Smyčcový orchestr konzervatoře „Santa Cecilia“ pod vedením Michelangela Galeatiho zahraje známé skladby významných evropských skladatelů, Vivaldiho, Richtera, Brittena, Pucciniho a Dvořáka.

Projektu se účastní: Forum Austriaco di Cultura, Istituto Bulgaro di Cultura, Centro Ceco di Roma, Istituto Polacco Roma, Accademia di Romania in Roma, Istituto Slovacco a Roma, Instituto Cervantes.

 

V souladu s platnými předpisy bude přístup veřejnosti omezen na osoby, jež obdržely potvrzení rezervace, o niž požádaly na emailu: segreteriadirezione@conservatoriosantacecilia.it .

Žádost o rezervaci musí obsahovat jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo. Potvrzení musí být předloženo na recepci konzervatoře. 

Při vstupu proběhne měřiní teploty termoscannerem a diváci vyplní čestné prohlášení.

Účastníci se musí při vstupu do místnosti vyhýbat shromážděním, dodržovat bezpečnou vzdálenost jednoho metru a po celou dobu pobytu v budově konzertatoře nosti roušku. 

 

Místo konání:

Sala Accademica - Conservatorio Santa Cecilia, Via dei Greci, 18, 00187 Roma RM

Datum:

30.9.2020 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala