Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

31.5.2020

JazzFruit finale in live stream

Čtyři finalisté se 31. května utkají v přímém přenosu o vítězství. Porotci i veřejnost budou moci ovlivnit konečný výsledek svými hlasy.

Finále soutěže jazzové hudby pro mladé umělce do 35 let "JazzFruit" se uskuteční na sociálních sítích Mladí ladí jazz a Českých center po celém světě. 

Finalisté:

KI  – Dva spolužáci z gymplu založili instrumentální duo s kořeny zapuštěnými v Brně. Jejich hudba vychází z nu jazzu, klasiky a filmové hudby.

POINT OF FEW – Instrumentální jazzové kvarteto s mimořádně originálním svěžím zvukem, ve kterém se prolínají akustické nástroje s efekty a elektronikou.

B/Y ORGANISM – Usiluje o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů za použití klavíru, varhan, kytary, bicích, perkusí, elektroniky a občas i duduku nebo balalajky. Inspirací jim jsou world music, americana, ambient a bluesová a jazzová tradice.

JAY DELVER – Podmanivé melodie vsazené do komplexní tvorby balancující na hraně popové líbivosti a rockové údernosti. Hudba napsaná s precizností a smyslem pro detail ve snaze přivést ztracené umění songwritingu zpátky do hry.

 

Místo konání:
@CentroCecoRoma
Datum:

31.5.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala